Öğrencilerle ortak çalışma yapmak, tartışmak, sunum yapmak ve birlikte karar almak isteyenler için hazırlanmış sanal gerçeklik (VR) uygulamalarını sizler için toparladık.

Connec2

Connec2, herhangi bir danışma odasında bulacağınız temel araçları sağlar: işaretli yazı tahtaları, post it notları, interaktif sunumlar, proje ve belgeleri gözden geçirme ile verimliliği artıran yeni ve heyecan verici araçlar sunmaktadır.

Glue

Glue, sürükleyici 3D grafikler, sanal gerçeklik ve bulut bilişimdeki son gelişmelerden yararlanan modern bir işbirliği platformudur.

Immersed

Immersed, aynı VR çalışma alanında uzaktan işbirliği yapmanıza olanak tanır. En fazla 7 kişiyle aynı sanal ortamda çalışmanızı sağlar. Çoklu ekran paylaşımı özelliği vardır. Hangi bilgisayarı kullanıyor olursanız olun, istediğiniz sayıda ekranı başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Uzaktan beyaz tahta özelliği yer almaktadır. Bu ortamda öğrencilerinizle beyin fırtınası yapabilirsiniz.

MeetinVR

MeetinVR, 3D modeller sunma ve inceleme, beyin fırtınası, eskiz, zihin haritası, prototip oluşturma ve takım oluşturma aktiviteleri gibi uzaktan yapılması imkansız veya zor olan aktiviteleri etkileşimli bir şekilde mümkün kılar.

MeetingRoom

MeetingRoom, işbirliği yapma biçimini değiştirecek bir platform olarak geliştirildi. İşbirliği ve sunum araçlarıyla donatılmış sanal bir sınıf ortamı sunulmakta. Sanal gerçeklik başlıkları kullanarak 12 öğrenciye kadar gösterme, tartışma, işaretleme ve silme etkinlikleri yapabilirsiniz. MeetingRoom ayrıca VR olmayan platformlardan da erişilebilir durumda.